Антивірусний захист це перш за все захист комп'ютера від шкідливих програм таких як віруси, трояни, черв'яки, програми злому, рекламні та програми-жарти. На тлі зростаючого числа таких шкідливих програм питання про надійний антивірусного захисту стає все актуальнішою.
Що ж включає в себе таке поняття як антивірусний захист?
Це перш за все антивірусна програма. Наявність хорошого антивіруса з регулярним його оновленням здатне захистити ваш комп'ютер від більшості вірусів, які потрапляють до вас через різні мережі та змінні носії (флешки, диски).
Оновлення операційної системи.Необхідно періодично встановлювати пакети оновлень з метою усунення виявлених вразливостей вашій версії операційної системи.
Те ж саме відноситься і до інтернет браузеру. Намагайтеся оновлювати його до останньої доступної версії.
Все вище сказане відноситься до загальних відомостями даного питання.
Отже, як захистити свій комп'ютер від шкідливих програм?1. Перш за все встановіть антивірус, бажано платний. Хоча можна скористатися і безкоштовним антивірусом, таким як Avast! Home або ж використовувати пробні версії антивірусів, які даються безкоштовно на цілий місяць. Для швидкої перевірки періодично свій комп'ютер безкоштовними утилітами Dr Web Cureit і KAV Removal tool. Це збільшить імовірність виявлення заражень.
2. Скачайте і встановіть останню версію браузера Mozilla Firefox або Opera. І намагайтеся не користуватися вбудованим поштовим клієнтом Microsoft Outlook, пам'ятайте, що віруси можуть проникнути і через повідомлення електронної пошти.
3. Якщо у вас Windows XP, то переконайтеся в тому що у вас останній пакет оновлень SP3. А якщо Vista, то пакет оновлень SP1 для нього і перевірте також не чи вийшла фінальна версія пакету SP2. І ще, не вимикайте брандмауер Windows, якщо немає на те поважну причину.
4. Ну і на останок, утримайтеся від відвідувань сайтів еротичного та іншого сумнівного змісту. Там простіше всього підчепити яку-небудь заразу, чи то трояна або рекламну програму, яку не так то просто видалити.
Антивірусний захист комп'ютера.
Ремонт та обслуговування комп'ютерів.
Замовляйте в Андрушівці та Андрушівському районі за e-mail адресою.
На запрошення організаторів IX Міжнародного фестивалю народної творчості та ремесел «Садко-2010», що надійшло на ім’я губернатора Житомирської області Рижука С. М., народний ансамбль народної музики «Веселі музики» Андрушівського районного будинку культури (керівник Вадим Гонзецький) з 2 по 8 червня був учасником фестивалю у місті Великий Новгород (фото). На це свято народних талантів прибули і мистецькі колективи із 7 країн світу - Індії, Словакії, Хорватії, Удмуртії, Білорусі, Росії. Від України учасником дійства були «Веселі музики» з Андрушівки. Відкриття фестивалю відбулося на території древнього Кремля, збудованого в ЇХ ст. Сам Великий Новгород за рішенням ЮНЕСКО віднесено до пам’яток історії Міжнародного значення. У місті збережено та діють понад 50 церков ІХ-XI ст. На відкритті фестивалю у своєму виступі я вітала усіх присутніх та подарувала сувеніри з нашого краю губернатору Новгородщини. На гала-концерті, що відбувся в концертному домі міста, наші хлопці пристойно представили народне мистецтво України, за що мали схвальні відгуки та оплески глядачів. Другий день фестивалю перемістився на Батьківщину відомого гусляра Садко, який народився в с. Наволок Новгородського району. Третій день мистецького свята та офіційне закриття його відбулося у музеї древньої архітектури та зодчества під відкритим небом «Витославлицы». Кожна дерев’яна садиба ХІІ-ХІVст. приймала творчий колектив з тієї чи іншої країни. А учасники ансамблю «Веселі музики» на її подвір’ї були ще й учасниками весільного обряду. Запальною грою на музичних інструментах та чудовою українською піснею зачарували наші хлопці усіх учасників фестивалю.
Галина Білецька,
начальник відділу культури та туризму РДА.
8 червня в дитячому оздоровчому закладі "Чайка” відбулося відкриття першої зміни 26-го оздоровчого сезону.
Привітати дітей прибули заступник голови райдержадміністрації Горкун В. І., заступник голови районної ради Мельник О. В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олексюк Ю. А., головний державний санітарний лікар району Хом’як В. А. Не обділили своєю увагою відпочиваючих і працівники обласної державної адміністрації, які теж приїхали на свято. Заступник начальника обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Антонюк О. М. щиро вітав дітей з початком веселих і сонячних літніх канікул, бажав їм гарного відпочинку, нових друзів, щоб восени кожен зміг похвалитися тим, що підріс, набрався сил. Варто сказати, що вперше за багато років, на свято відкриття першої зміни в "Чайці” прийшли діти, які оздоровлюються в пришкільних оздоровчих таборах Андрушівської гімназії та міської школи № 1. Неперевершеним був концерт, який підготували учні школи мистецтв. ВихователіДОЗ "Чайка” проводили з дітьми, які були присутні на святі, ігри-лічилки. А коли стемніє, в центрі розважального майданчика запалає вогнище, над водоймою і лісом полинуть високо в небо веселі дитячі пісні. В оздоровчому закладі для відпочиваючих створені всі умови - в кімнатах чисто й затишно, є холодна й гаряча вода, організовано п’ятиразове харчування. Тут постійно організовують спортивні змагання, ігри, конкурси. Багато дітей, які приїхали в "Чайку” із Радомишльської школи-інтернату, відпочивають тут не вперше. Як кажуть вихователі: "Вони наші, бо приїздять сюди щоліта. Ми добре знаємо їх уподобання, заповітні мрії”. А й справді, старшенькі допомагають вихователям організовувати конкурси і вікторини, намагаються запобігти непередбачуваним вчинкам малюків.
Я попросила старшу виховательку Максимчук С. В. сфотографуватися з найактивнішими вихованцями, які приїхали на відпочинок третій, четвертий, а то й п’ятий раз. Щороку спілкуючись з вихователями та дітьми, які відпочивають в "Чайці”, знаю, що кращих умов для проживання, ніж тут, немає в жодному оздоровчому закладі області.
Марія Олексюк
Новини Андрушівщини
Обласна організація Народної Партії започатковує проведення щорічного футбольного турніру між командами Андрушівського району.
Вже у суботу, 10 липня, усі бажаючі зможуть спостерігати за грою спортсменів у с.Крилівка. Початок заходу о 12 годині. Запрошуються усі шанувальники футболу.
З метою відродження і дальшого розвитку декоративно-прикладного мистецтва, сприяння творчому розвитку «Майстрів народної творчості» 6 червня відбулося обласне свято «Мистецький червень», де виставлялися роботи народних умільців. Вироби наших майстрів були різноманітні: металовітражі О. О. Хромченка, живопис «Майстра народної творчості» Л. М. Роскопінського, вироби з бісеру З. П. Рудюк, вишивки «Майстрів народної творчості» Н. Т. Вох, Н. В. Шпаківської, вишиті картини С. В. Галінської, мережані вироби В. Ф. Рожко, О. В. Яремчук. Особливо вабили око сорочки-вишиванки майстринь нашого району. Родзинкою нашої виставки були ляльки-мотанки - давні обереги української родини. Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, який провела Н. В. Шпаківська, зібрав чимало зацікавлених глядачів. Привітали учасників свята директор обласного центру народної творчості Ю. П. Кондратюк, заступник начальника обласного управління культури, заслужений артист України Ю. Г. Градовський. Всі народні умільці отримали подяки.
Тетяна Шостак,
зав. відділом обслуговування районної бібліотеки.
В Інтернеті на сайті «Однокласники» значиться моє дівоче прізвище - Рудюк. Якраз ця деталь і стала початком історії, про яку я вам розповім. Нещодавно знову ж таки по Інтернету я одержала лист від членів пошукового загону «Пошук», що в м. Нижнєкамськ (Республіка Татарстан). З нього дізналась, що в серпні 1996 року тамтешні ентузіасти-краєзнавці, відшуковуючи та захоронюючи останки солдат, що полягли у Велику Вітчизняну війну, натрапили на слід невідомого бійця. За документами обліку безповоротних втрат рядового і сержантського складу Радянської Армії значилось, що це Рудюк Федір Зіновійович, 1916 року народження, уродженець с. Андрушівка, Андрушівського району, Житомирської області. Дата і місце призову - вересень 1941 р,. Андрушівський РВК, Українська РСР, Житомирська область. Військове звання - рядовий. Зв’язку з військовослужбовцем не було з дня призову. Мати Рудюк Варвара Олексіївна проживала по місцю народження сина. За матеріалами Андрушівського райвійськкомату вважається, що Рудюк Ф. З. пропав безвісти у березні 1944 року. Татарські пошуковці просять допомогти знайти родичів чи людей, що знали сім’ю Рудюка Федора Зіновійовича, щоб повідомити їм більш детальну інформацію про місце захоронення фронтовика-земляка. До мене вони звернулися з надією, що згаданий фронтовик, можливо, мій родич. Але це не так. Тим, хто захоче встановити контакт з пошуковцями, я із задоволенням допоможу.
Аліна Поліщук,
вчителька Андрушівської гімназії
Новини Андрушівщини
4 червня в залі засідань районної ради відбувся семінар-навчання голів та секретарів місцевих рад, де одним з перших розглядалося питання про результати проведення двомісячника в рамках Всеукраїнської весняної акції "Благоустрій України” в районі.
У своїй інформації заступник голови районної ради Мельник О. В. відмітив, що проведення благоустрійних робіт в цьому році мало ряд особливостей - насамперед відсутність бюджету, а тому й дефіцит коштів у місцевих бюджетах на виконання необхідних робіт з благоустрою населених пунктів та установ соціально-культурної сфери. Тому першочерговим завданням є консолідація зусиль органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, підприємств, установ, організацій та жителів територіальних громад на вирішення питань соціального розвитку, благоустрою, утримання соціальної інфраструктури населених пунктів району. Виступаючий відмітив, що у двомісячнику взяли участь 268 підприємств, організацій та установ різних форм власності, було залучено 1300 учнів загальноосвітніх шкіл. В період двомісячника проведено благоустрій узбіч вулиць, закладів торгівлі, установ соціально-культурної та виробничої сфери. Обсяг зібраних побутових відходів зі стихійних сміттєзвалищ складає 262 куб. м. Приведено до належного стану 28 зупинок транспорту. У акції брало участь майже 10 тис. чол. Варто відмітити, що більшість установ та організацій району навела лад на закріплених територіях, брала участь у ліквідації сміттєзвалищ та вивозі сміття. Мельник О. В. назвав кращі населені пункти, які багато зробили в плані благоустрою їх територій: Іванків (сільський голова Гарбар Н. А.), Бровки Перші (Мельник Н. І.), Любимівка (Ящук В. В.), Нехворощ (Гетьман В. М.). Окремо відмітив Крилівську сільську раду (секретар Федорчук Ю. Л.), під керівництвом якої реставровано пам’ятники загиблим воїнам, проведено благоустрій території села. На жаль, існує ряд проблем, які є характерними для кожного населеного пункту: обкошування територій, що заросли бур’янами, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, утримання в належному стані обелісків, братських могил. Заступник голови районної ради О. В. Мельник подякував сільським головам, які постійно дбають про чистоту і порядок у своїх населених пунктах. Наголосив, що слова вдячності сільська громада села Степок висловлює народному депутату України Рудченку М. М., першому заступнику голови облдержадміністрації Олещенку М. М., депутату районної ради Юянцю П. В., голові райдержадміністрації Мазуру Б. В. та районної ради Шпаківському В. Б., сільському голові Войцехівській Н. П. за встановлений новий пам’ятник воїнам-визволителям та загиблим мешканцям села. В усіх населених пунктах до поминальних днів проводився благоустрій кладовищ. Тепер основне завдання - підтримувати там порядок. Нині, зауважив виступаючий, гостро стоїть питання благоустрою громадських криниць, прибирання поблизу будинків, в яких ніхто не проживає. Важливою проблемою є освітлення вулиць в нічний час, ремонт доріг. В рамках акції було приведено в належний стан шкільні двори, побілено бордюри, впорядковано квітники, висаджено саджанці дерев та кущів. А до 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні учні навчальних закладів району впорядковували військові поховання та пам’ятники, що знаходяться на території населених пунктів. В ході двомісячника висаджено близько трьох тисяч дерев та кущів. В навчальних закладах району з 12 квітня по 12 травня проведено місячник з упорядкування та облаштування спортивних майданчиків . Всього взяло участь в місячнику майже 1300 учнів, вчителів та батьків. На семінарі розглядали також питання про стан худобомогильників в районі; про порядок реєстрації об’єднань громадян; про зміни в законодавстві України щодо надання державних соціальних допомог, пільг та компенсацій; про організацію утримання джерел водопостачання в районі; про стан проведення грошової оцінки земель населених пунктів; про поліпшення диспансерного обстеження населення. Виступаючі висловлювали свої думки з приводу питань, які розглядалися на семінарі-навчанні, вносили пропозиції, а дехто просив конкретних порад і роз’яснень.
Марія Кобилянська
Новини Андрушівщини
Ковальчук Валентин Андрійович народився та виріс в с. Червона Волока 14.10.1960р.
У 1978р. закінчив ЗОШ.
Професію художник-оформлювач отримав при ОКОУ.
Служба в радянській армії.
Після армії працював художником-оформлювачем на ЖЗОК, лугинському гранкар`єрі.
1984р. переїхав д м. Андрушівка, працював у БК цукрового заводу художником.
З 1985р. – вчителем образотворчого мистецтва в Андрушівській ЗОШ I-IIIст. №1.
Основні виставки:
1988р. – учасник виставки народних умільців Третього всесоюзного фестивалю народної творчості.
2000р. – персональна виставка в м. Андрушівці.
2003р. - персональна виставка в м. Житомирі в обласній бібліотеці, де було присвоєно звання «Майстер народної творчості».
2003р. - персональна виставка в Новограді-Волинському «Лесині джерела».
2004р – спільна з польськими художниками виставка у м. Бердичів.
2007р. - персональна виставка у рідному селі.
2008р. - персональна виставка у м. Житомирі в обласній бібліотеці присвячена Міжнародному жіночому дню восьмого березня «Для тебе кохана», у м.Києві в Інституті мистецтвознавства.
2009р. – учасник спільної виставки «Мистецький червень» у м. Житомирі.
2010р. - персональна виставка «Різдвяний подарунок» у м. Житомирі в музеї ім.. Корольова.
2010р. - персональна виставка у м. Житомирі в обласній бібліотеці "Моє життя - це мій живопис".
Член молодіжної творчої спілки художників і мистецтвознавців.